Vznik půjčovny započal jak to bývá vcelku nenápadně. Sami jsme měli potřebu vícemístného vozu a to jak za toulkami do přírody, na lyže, nebo do zahraničí a kapacita běžného vozu nám již nestačila a to buď nás jelo více, nebo malým zavazadlovým prostorem. Také bylo více ekonomické v případě více lidí jet jedním vozem, než dvěma běžnými, a také cesta vždy lépe ubíhala ve více lidech. V půjčovnách býval pro nás často problém takové vozidlo sehnat a zároveň je mít k dispozici v potřebný termín. Po pořízení prvního minibusu jsme vozidlo začali půjčovat rodinnému okolí a svým kamarádům a známým. Netrvalo dlouho a začali se nám ozývat lidé, které jsme již neznali a padlo pak rozhodnutí pořídit nová vozidla a udělat půjčovnu, kterou vám na našich stránkách představujeme.

Vozidla jsou nová a jsme schopni vám je většinou zapůjčit v jakékoliv časy, pokud je to v našich možnostech, také jsme schopni vám zapůjčit např. kánoi s vybavením, kompletní campingové vybavení včetně stanu a pokud vás jede více a zároveň máte více zavazadel nebo sportovního ( kola ,lyže) vybavení, tak je možné i zapůjčit přívěsný vozík s nástavbou, která má plachtu a pak již není problém vše mít sebou na vaše cesty.

Nemáme pevnou otevírací dobu, a proto je nejlépe telefonicky se domluvit, a pokud to je v našich možnostech tak se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc.

Na naše vozidla, vám pro jízdu s přívěsným vozíkem vždy bude stačit řidičský průkaz skupiny B. Vozidla mají samozřejmě dálniční známku pro ČR.