Vozidla zapůjčujeme umytá a vyčištěná s plnou nádrží.

Čas zapůjčení/vrácení vozidla jsme schopni řešit velmi flexibilně v závislosti na vašich potřebách a našich možnostech.

Zapůjčení vozidla 1 den se rozumím do 24 hod. od hodiny zapůjčení vozidla (popř. dle domluvy).

Vozidla je třeba vrátit s plnou nádrží, vyčištěná (samozřejmě vozidla jsou ještě opětovně čištěna popř. dezinfikována na následné další zapůjčení).

Je třeba dodržet smluvený čas/hodinu vrácení (je třeba brát v potaz, že další zákazník, který si půjčuje vozidlo očekává zapůjčení/vyzvednutí vozidla na danou hodinu a nemusí být výjimkou, že vozidlo vrátíte, (my zkontrolujeme provozní náplně popř. detailně dočistíme) a za další 1-2hodiny si vozidlo vyzvedává další zákazník. Proto je ideální počítat již s časovou rezervou vrácení ( nehoda na dálnici, kolony, mlha apod.) tak aby jste vozidlo včas vrátili nebo co nejdříve nás informovali o zpoždění.

Při převzetí vozidla doporučujeme vozidlo prohlédnout a na případné nedostatky ( poškození vozidla i drobné, skvrny na sedadlech, čalounění, poškrábaný nebo odřený interiér upozornit nebo při zapůjčení pořídit třeba fotografii a tím předejít případným nedorozuměním při vrácení vozidla.

Veškeré podmínky, práva, povinnosti jsou uvedeny ve smlouvě „Smlouva o zápůjčce“ a „Předávací protokol“

Vozidla mají zákonné a havarijní pojištění.

Kauce na vozidlo slouží k záruce na poškození vozidla a případným dalším škodám nebo poplatkům, které mohou vzniknout během zapůjčení vozidla nebo při jeho vrácení (nadměrné zašpinění vozidla – poškození, kilometrový nájezd, doplnění paliva.

Poplatky

Nutnost vyčištění vozidla standardní – 1.500,- CZK

Zašpiněné vozidlo nadměrně – 5.000,- CZK

Poškození sedadla nebo nevyčistitelné čalounění (skvrny apod.) – 5.000,- CZK/ sedadlo/zavazadlový prostor

Vyčištění sedadla, které vyžaduje strojní čištění a lze vyčistit do původního stavu – 500,- CZK/ sedadlo/zavazadlový prostor.

Pozdní vrácení – dle ceníku/ popř. individuálně